IMPREZA

Odtwarzacz Mp3

Mp3 Player

Kalendarz

Po Wt śr Cz Pi So Ni
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
             

Brak wydarzeń.

Losowe media

TURNIEJ RYCERSKI

MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ RYCERSKI

O złoty warkocz Tarłówny

Zamek w Dębnie
22 września 2013 r.

Piknik Rodzinny

PIKNIK RODZINNY w Biadolinach.

Biadoliny Szlacheckie to miejscowość położona w północnej części gminy Dębno. Graniczy z Biadolinami Radłowskimi, które należą do gminy Wojnicz. Te dwie miejscowości leżące w innych gminach a nawet w innych powiatach tworzą tą samą parafię a ich mieszkańcy chodzą do tego samego kościoła. To właśnie troska o Dom Boży dała przed laty początek tej radosnej plenerowej imprezie jaką jest Piknik Rodzinny. Członkowie Rady Parafialnej tak skutecznie zabiegali o znalezienie środków finansowych, sponsorów na remont kościoła, że potrafili wokół tej idei zjednoczyć różne środowiska i sąsiednie samorządy a przy okazji zintegrować lokalne środowisko.
Miejscem imprezy stał się stadion sportowy LKS „Pogoń” W Biadolinach Radłowskich a organizatorami Rada Parafialna, Urząd Gminy Dębno, Urząd Miejski w Wojniczu, Dębińskie Centrum Kultury oraz Gminny Ośrodek Kultury w Wojniczu. Dzięki współpracy tylu partnerów powstało ciekawe wydarzenie kulturalne podczas którego prezentują się artyści i zespoły działające w obydwu tych gminach. Dzięki doświadczeniu organizacyjnemu ośrodków kultury z Wojnicza i Dębna, licznie zgromadzona publiczność uczestniczy w różnorodnych koncertach i występach poznając jednocześnie działalność sąsiadów i siebie nawzajem.
Atrakcje sceniczne uzupełnia niezwykle bogata oferta towarzysząca. Park rozrywki dla dzieci, imponująca atrakcyjnymi nagrodami loteria, bogata oferta gastronomiczna, mnogość punktów handlowych to tylko niektóre z dodatkowych atutów imprezy. Wieczornym finałem pikniku jest zwykle koncert dobrego zespołu, który poprzedza rozlosowanie wśród uczestników imprezy super atrakcyjnych nagród. Całość kończy wspólna zabawa taneczna.

Organizatorzy: Rada Parafialna, UG Dębno, UM Wojnicz, GOK Wojnicz, Dębińskie Centrum Kultury

KONTAKT

Wygenerowano w sekund: 0.02
24,042,625 Unikalnych wizyt